عاطفه امام را رها کنید !

رذالت های اینها به جایی رسیده که برای به حرف آوردن یک زندانی در بند که حاضر نیست به خواسته های غیر انسانی اینها تن بدهد ، دخترش را از خیابان می دزدند و بازداشت می کنند . پدر را به جرم ناکرده محبوس کرده اند و خانواده اش را مدت ها مرود آزار قرار داده اند و حال دخترش را نیز بازداشت کرده اند و چادر از سرش کشیده اند و به او توهین می کنند … لیاقت چادر را آنهایی ندارند که این مزدوران را در زیر چادرهایشان پرورش داده اند که امروز متفکران و اندیشمندان و مبارزین ایرانی را مورد حمله قرار دهند و سپس برای وادار نمودن آنها برای اعتراف به جرم های ناکرده فرزندانشان را به سرقت ببرند !

ننگ بر آنان که برای محقق کردن حقوقشان دست به هر جنایتی زدند … ننگ بر آنان که خانواده ها را محزون کردند و فرزندان و همسران را از دیدن عزیزشان محروم کردند … ننگ بر کسانی که تفکر را زشت انگاشتند و شکنجه و بازداشت و آزار مبارزین و خانواده هایشان را زیبا و ننگ بر ما اگر سکوت کنیم … دوستان وبلاگ نویس بنویسید و فشار بیاورید … نباید بگذاریم این شرایط ادامه پیدا کند … بازتاب دستگیری فرزند آقای امام باید آنقدر عمیق و بزرگ باشد که از تکرارش بترسند و عاطفه امام که تنها 19 سال دارد را آزاد کنند تا به آغوش خانواده اش بازگردد … نباید بگذاریم عاطفه امام در بازداشت باقی بماند … باید در حمایت از جواد امام و خانواده ی ایشان که خودش نیست تا به آنها دلگرمی دهد تلاش کنیم تا از خانواده اش حمایت و مراقبت شود … خوب به خاطر دارم که زمانی که نامه ی عاطفه امام به پدر دربندش را خواندم چقدر متاثر شدم که چرا باید پدری که فرزندش را اینچنین اندیشمند بار آورده امروز پشت میله های زندان باشد و حال امروز عاطفه امام هم دربند است … امروز ما باید برای جواد امام و عاطفه امام بنویسیم و از حقوق تضییع شده شان دفاع کنیم ! سکوت جایز نیست دوستان !

Advertisements

22 Responses to عاطفه امام را رها کنید !

 1. نازدانه می‌گوید:

  واقعا خبر وحشتناکیه..یه خانواده چقدر باید تاوان بدن برای انسان بودن؟! درسته.. نباید سکوت کرد..اینها هر روز دارن خونخوار تر و وحشی تر میشن..باید کاری کرد

 2. فاطمه می‌گوید:

  ستفاده از ناموس برای اعتراف گیری فقط نشونه ی ضعف و رذالت میتونه باشه

 3. SAD می‌گوید:

  درود بر شما غيور هموطنان آنقدر مقاومت را ادامه خواهيم داد تا بساط جهل و تعصب و خرافه بر چيده شود لعنت بر اين فاشيستهاي ضد بشر بدتر از طالبان احمق

 4. misagh می‌گوید:

  سرزمین من جاییست که در آن هر روز حوا را به خاطر سیبی سبز سنگسار می کنن

 5. بسيجي سبز می‌گوید:

  ديگر چه چيز مانده که انجام نداده باشند.
  بيشرمي و بي حيائي اين حراميان پاياني ندارد.

  خدا به اين بسيجي دلاور و انديشمند محترم صبر بدهد و مردم ما را از دست اين حراميان رهائي بخشد.

 6. هامون كارگر می‌گوید:

  روز جمعه 27 شهريور را در تاريخ » جمعه سپيد آزادي » ثبت مي كنيم./ هامون كارگر

  آرزو دارم روزي برسد كه مردم ستم كش ايران آزاد باشند و شاد ، در رفاه باشند و به آرزو هايشان دست يابند . مردم كشورم همه با هم در شرايط ي برابر زندگي كنند و هر كس به اندازه توانش كار كند و به اندازه نيازش سود برد . از بند ظلم و ستم رهايي يابند ، از چنگال هر زور گويي رهايي يابند . از استعمار مذهب و ديكتاتوري مذهبي رهايي يابند . از نا آگاهي رهايي يابند و هيچ كس برتر از ديگري نباشد هيچ كس آقا بالا سر ديگري نباشد . هيچ كس فقير نباشد و سر گرسنه بر زمين نگذارد ، ريش براي كسي دكان كسب نباشد .تمامي القاب و پيشوند ها از اسم ها پاك شود و همه همديگر را » رفيق » نامند و با رفاقت و اتحاد قله هاي پيشرفت را فتح كنند . هيچ ارگان يا گروهي وجود نداشته باشد تا براي مردم تكليف تايين كند . جوانان كشورم بيكار نباشند و به اعتياد پناه نبرند . ديگر به مردم كشورم به جرم انديشيدن باتوم و شيشه نوشابه فرو نكنند و هيچ كس به جرم شركت در تجمع دستگير و زنداني نشود و در نهايت مورد تجاوز قرار نگيرد و سوزانده نشود . هيچ كس در زندان زير شكنجه نميرد و بي نام و نشان دفن نشود . هيچ دادگاهي با ارعاب و زور اعتراف گيري نكند ، با آبروي كسي بازي نشود و هيچ وبلاگي از داخل زندان به روز نشود . تمام مردم به حقوق از دست رفته شان دست يابند و تك تك مردم از چنگال بدبختي و ظلم و فساد و فقر و نابرابري رهايي يابند .مردم افغانستان و لبنان و فلسطين به رفقا و هم وطنانم ترجيح داده نشوند و همه با هم و در شرايط برابر به زندگي سرشار از اميد و رفاه دست يابيم .اينها و صد ها آرزوي ديگر كه اگر آنها را هم ياد آور شوم بايد چند صد صفحه نوشت آرزوي تك تك ماست .تمامي اين ارزو ها دست يافتني است ، فقط همت ميخواهد ، اتحاد ، ايمان و پشت كار ميخواهد . كار سختي هم نيست ، فقط كافي است بين رفقا به شكل وسيع اطلاع رساني كنيم ، فقط كافي است ايمان داشته باشيم و همه را دعوت كنيم تا در جشن ما شركت كنند و روز قدس را تبديل به » جمعه سپيد آزادي » كنيم ( به عبارت خودماني تر با دوزاري خودشون به خودشون زنگ بزنيم )مطمعنا هيچ خطري هم وجود نخواهد داشت چون چشم دنيا در اين روز به خيابانهاي ايران خواهد بود و به هيچ عنوان نمي توانند به مردم حتا كوچكترين بي احترامي كنند . بايد از همين الان شروع به اطلاع رساني كنيم تا روز 27 شهريور را در تاريخ » جمعه سپيد آزادي » ثبت كنيم .متن كامل را از وبلاگ » جمعه سپيد آزادي » برداشته و در وبلاگها پخش كنيد و در بالاترين و سايتهاي اجتماعي بازپخش كنيد . در صورت توان اين متن را در يك كاغذ A4 پيرينت گرفته و پخش كنيد و در دنياي بيرون از اينترنت هم اطلاع رساني كنيد ، در اين صورت ما همه با هم به آرزو هايمان مي رسيم و اسم رمز ما » جمعه سپيد آزادي » ميباشد .

 7. soussan می‌گوید:

  arezou mikonim keh hame zendani ha azad shavand va in jenayatkaran mohakemeh shavand, ma hameh ba shoma hastim,

 8. آزادي بيان می‌گوید:

  با درود بر غيرت و شرفت

  چه كار ها كه براي تثبيت كودتا نكردند و نخواهند كرد؟

  اين بي شرفان آيا از ارتش يوگسلاوي قويترند؟! كه الان از ان چيزي جز خاطره ها نمانده است؟

  اين حرومزاده ها از ارتش فدائي قزافي با آن اردوگاهاي آماده سازي و پرورش مخوف ليبي قويترند؟! كه الان ناي كشيدن آب دماغشان را ندارند؟!

  اين مادر به خطا ها پر عظمت تر از ارتش شاهنشاهي هستند؟!

  واي بر آن روزي كه چشم در چشم رخ در رخ در مقابل شما بياستيم و شما را به سزاي اعمالي كه برازنده مادران و خواهرانتان است برسانيم.

  عملكردشان نشان ميدهد سحر نزديك است

  • meysam.b3 می‌گوید:

   درود بر شما
   همینطوره … چیزی که واضحه اینه که اینها از تاریخ عبرت نمی گیرند … چشم هایشان را گرفته اند و نمی خواهند ببینند چه در حال رخداد است !
   ولی ما به خوبی می دانیم که ایها عاقبتشان از تمام آنها که مثال زدید تلخ تر است …
   سحر بسیار نزدیک است
   مرسی از کامنت خوبت

 9. لیلی می‌گوید:

  عاطفه را آزاد کنید

 10. مریم می‌گوید:

  فقط می تونم بگم متاسفم متاسفم متاسفم
  خدا این دختر پاک و از دست ناپاکان حفظ کند

 11. […] an Iranian blogger, reports [fa] that Atefeh Imam, a political prisoner's daughter was arrested to increase pressure on his […]

 12. سارا می‌گوید:

  با نگاهي دقيق به اين اظهارات مي‌توان چند نتيجه گرفت:
  – اين فرد بازداشت شده در حركتي عجيب با موبايل خود در كنار ماموران بازداشتي پاسخ پيامك مادرش را مي‌دهد!
  – اين دختر 19 ساله در اقدامي شگفت‌انگيز در تاريخ بازداشت‌هاي سياسي توانسته‌است در كنار مامور و بازجو از شكنجه و تهديد براي اعتراف به ارتباط نامشروع خبر دهد!
  – وي در كمتر از 28 ساعت سه بار با مادرش تماس گرفته است
  – براي اولين بار در تاريخ تماس تلفني بازداشت‌شدگان، عاطفه امام از تلفن همگاني با مادرش تماس گرفته‌است!
  با توجه به نتيجه‌گيريهاي فوق اين نكات هم قابل توجه است:
  1- هركسي كه در طي دو ماه اخير اخبار بازداشت‌ها را پي‌گيري كرده باشد به خوبي مي‌داند كه روند اعتراف‌گيري آن‌هم اين اعتراف حساس و خاص ( ارتباط نامشروع با برخي از سران اصلاحات كه در بازداشت هستند) در طي يك شب محقق نمي‌شود و بازجوها به قدري باحوصله هستند كه دو‌هفته مخ‌زني براي تخليه اطلاعاتي و ايجاد تحول رواني كمترين زمان ممكن است.چگونه ماموران در طي كمتر از يك روز اين پروژه را اجرا و سپس نااميد شده‌اند؟
  2- تاكنون سابقه نداشته است كه يك متهم در كنار ماموران با خانه تماس گرفته و از شكنجه، وضعيت وخيم و فشارهاي رواني خبر دهد.اگر چنين بود بازداشت‌شدگان قدرتري كه خود سابقه اطلاعاتي داشتند چنين كاري را انجام مي‌دادند.
  – تلفن‌هاي همه مراكز امنيتي قفل شده و شماره تلفن در گوشي طرف مقابل نمايش داده نمي‌شود و به راحتي مي‌توان با همه‌جا تماس گرفت، در حالي كه به گفته مادر عاطفه او از تلفن عمومي تماس گرفته و ماموران او را براي تماس تلفني از بازداشت‌گاه خارج مي‌كرده‌اند!!!
  متاسفانه بايد گفت نمايشي بودن اين حركت بر هر فرد هوشمندي مشخص است، و البته جاي شگفتي دارد كه رسانه مدعي اعتبار همچون بي‌بي‌سي بدون توجه به چنين شواهدي اقدام به انتشار خبر بازداشت عاطفه امام و مصاحبه با مادرش مي‌كند.
  اگرچه دوستان عاطفه امروز در تماس‌هاي مختلف با رسانه‌ها بر روحيه ماجراجويانه و سابقه چنين بازداشت‌هاي چندساعته! عاطفه در دو ماه اخير آن‌هم توسط مراكزي كه هيچ‌گاه مشخص نشد خبر داده‌اند، اما گفته‌هاي ضدو نقيض مادر براي اثبات دروغ بودن ماجرا كفايت مي‌كند.

 13. سبز خواه می‌گوید:

  الان كه دارم اين متن رو مي نويسم خدارو شكر خواهر خوبمان عاطفه آزاد شده ولي مي خوام اينو بگم كه اونايي لياقت چادر را ندارند كه نه دين دارند نه ناموس لعنت خدا بر اين دست ناپاكان ملعونان

 14. کوروش می‌گوید:

  سلام میثم عزیز وقت شما بخیر
  کوروش هستم از بلاگ خانه ی رایمند
  احساسات پاک شما را از طریق این پست در سراسر وجودم حس می کنم و در این حال به یاد حرفی از اشو می افتم که به گونه ای می تواند پندی برای سران کودتا باشد .
  (( هیچ سنگی را دور نیندازید ، چون بسیار اتفاق افتاده ، که سنگی را که بناها به دور انداخته اند ، آخر سر سنگ بنای اصلی همان ساختمان شده . ))
  شبهایت به شادی روزهایت در پناه آزادی .

  • meysam.b3 می‌گوید:

   سلام بر کوروش عزیز و مهربان
   ممنونم از کامنت خوبی که گذاشتی
   مثل همیشه صریح و گویا

   پیروز باشی کوروش عزیز

 15. حسین می‌گوید:

  این یکی هم که دروغ از آب در اومد دروغ دیگه چی داری
  72 نفر
  قطعه 203
  D(:

 16. امیر می‌گوید:

  دست از این سناریوهای مظلوم نمایانه خواهشا بردار
  این قدر راحت مطلب نگذار
  واقعا افراد باید به صحت مطالب تو شک کنند

  • meysam.b3 می‌گوید:

   سلام
   جدا اینطوره ؟
   ساده مطلب گذاشتم ؟
   تا به حال خوهرت یا مادرت را زیر شکنجه دیده ای ؟ حتی خبرش را شنیده ای ؟
   مطالب من اخبار نیست که به صحتش شک شود … نظر شخصی من است و همیشه می تواند حاوی اشتباهات باشد بدون تذکر شما هم بسیاری شک می کنند
   پس از این به بعد اگر حرف یا پیشنهادی خاص برای من یا خوانندگان وبلاگم داشتی کامنت بذار وگرنه ممنونم میشم نخونی و ترک کنی

   شاد باشید

 17. علی می‌گوید:

  می خوام ببینم از این همه دروغ و دغل چی گیر شما میاد.اگه عاطفه دروغ به این بزرگی می گه می خواد به هر ترتیبی حتی به قیمت عضویت در لیست آشوبگران در زمان غیبت آقا پدرشو بی گناه و پاک نشون بده به شما چی می رسه نکنه شما هم کسی رو برای بی گناه نشون دادن دارید؟

 18. vatandost می‌گوید:

  درود بر آریایی های دلیر ایران زمین
  ما در هر لباس و مذهب و قومیتی که باشیم همچنان به مبارزهصلح آمیز خود ادامه میدهیم و به احترام شهدای سبز راه آزادی سبز میپوشیم

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: